i

Parochies VOMMMM

We zijn heel blij met de inzet van vele vrijwilligers in onze parochies, bij de vieringen, bij activiteiten voor kinderen, in de administratie, in koren, rond kerkhof en uitvaarten. Omdat regelmatig mensen stoppen in verband met hun leeftijd of andere werkzaamheden, zijn voor een aantal werkgroepen en kleine eenvoudige taken dringend nieuwe vrijwilligers nodig.

Wie heeft wat tijd en energie over om zich in te zetten voor activiteiten in onze parochies?

Hieronder een overzicht van de voornaamste vacatures voor vrijwilligers in de afzonderlijke parochies:

Overkoepelend:

  • leden nieuw op te richten werkgroep voor de Kinderkerk o.l.v. pastoor Martinus Rijs

Ottersum:

Milsbeek:

  • kosters

Middelaar:

Molenhoek:

Voor meer informatie en/of aanmelding kunt u contact opnemen met de betreffende parochie of mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.